Płatny staż w ramach projektu unijnego "Droga do sukcesu"

Numer referencyjny
291/2024
Data dodania
06.05.2024
Data ważności
31.08.2024
Rodzaj oferty
Staż
Branża
Administracja
Inne
Marketing/Reklama/PR
Obsługa klienta
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Fundacja FLOW
Dane kontaktowe

Fundacja FLOW, ul. Szewska 6, 20-086 Lublin,

tel. 572 874 113 / (81) 746-69-41

e-mail: fundacja.flow@wp.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Zapraszamy osoby bierne zawodowo, pozostające bez zatrudnienia, w tym osoby z niepełnosprawnościami, zamieszkujące województwo lubelskie do udziału w projekcie: „Droga do sukcesu”

Nr projektu FELU.08.01-IP.02-0073/23, realizowanego przez Fundację FLOW.

Zakres zadań

Oferujemy następujące wsparcie:
• Diagnoza potrzeb z utworzeniem Indywidualnej Ścieżki Reintegracji
• Life coaching i pomoc prawna
• Doradztwo zawodowe
• Pomoc specjalisty np. dietetyk, fizjoterapeuta, terapeuta środowiskowy, psychoedukacja
• Szkolenia zawodowe 96h
• Pośrednictwo pracy
• Płatny 3-miesięczny staż zawodowy

Oferowane warunki

Oferujemy:
• Materiały szkoleniowe
• Stypendium szkoleniowe
• Stypendium stażowe: 1790,28zł
• Zwrot kosztów dojazdu na zajęcia i staż

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Tel. 572 874 113, 81 746 69 41

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są w Biurze projektu:Ul. Szewska 6, 20-086 Lublin lub na stronie https://fundacjaflow.viamed.pl/droga-do-sukcesu  w zakładce "Do pobrania"

Uwagi

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.